İkram Seti

İkram seti birçok farklı sektörde tercih edilen, kullanım kolaylığı sağlayan, fiyatı ve reklam içeriği ile avantajlı olması nedeniyle kurumsal kimliğine önem veren işletmelerin tercih ettiği tek kullanımlık, temiz ve hijyenik paketlerdir. Hijyen ve temizlik her birey için çok önemli bir konudur. Özellikle günümüzde dünya genelinde yaygın hale gelen salgın sonrasında insanlar temizliğe ve hijyene büyük özen göstermektedir. İkram setlerinin amacı kişiye özel olarak hazırlanmış, tek kullanımlık olarak üretilmiş tüketiciye hijyenik olarak sunulan ve güven veren, insan sağlığını riske atmayan içerisinde isteğe göre gıda ve temizlik malzemeleri bulunan setler olmasıdır. Firmamızın hijyenik koşullarda ve kaliteli malzemeler ile hazırlamış olduğu ikram ve yemek setleri ile günümüz koşullarında büyük kolaylık sağlamaktadır.

İkram setleri restaurant, cafe, otobüs, lokanta, düğün, kına, nişan organizasyonları gibi birçok alanda tercih edilir. Kullanım kolaylığı, temiz ve hijyenik olması,  kurumsal kimliğine önem veren işletmelerin reklamını içermesi açısından uygun ve avantaj sağlayan paketleri ile günümüzde hemen hemen tüm işletmelerde tek kullanımlık ikram seti zorunlu hale gelmiştir. Firmamız hem işletme hem de tüketiciye büyük kolaylık sağlayan ikramlık setleri ile büyük avantaj sunmaktadır. 

Paket servis yapan işletmelerin tümünde kullanılmakta olan ikram setleri müşteri açısından büyük kolaylık sağlamaktadır. Bulunduğu ortamda sipariş ettiği yemeği yiyebilmek için gerekli olan malzemeler yoksa ikram seti ile bu sorundan kurtulmuş olur. İkram setlerinin içerisinde bulunan ıslak mendil, peçete gibi temizlik malzemeleri müşteri memnuniyeti ve kurum reklamı açısından oldukça avantaj sağlamaktadır. Bir restaurantta yemek yiyen müşteri kullandığı çatal, bıçak,  kaşık gibi malzemelerin hijyenik ve kaliteli olmasını bekler. Günde yüzlerce kişinin kullandığı çatal ve kaşık ile yemek istemez. Bunun yerine el değmemiş, kapalı ambalajda bulunan malzemeleri tercih eder ve her insanın hijyen ve temizlik en doğal hakkıdır. Tüketiciye ve işletmelere büyük kolaylık sağlayan ve kısa yoldan işletme reklamını yapmak için kullanılan ikram ve yemek seti kullanım alanına göre çeşitlilik göstermektedir. 

İkram ve Yemek Seti Çeşitleri

İkramlık setler kullanım alanına göre ve işletmenin isteğine göre farklılık göstermektedir. Her firmanın isteğine göre hazırlanan tek kullanımlık ikram setleri baskılı veya baskısız olarak hazırlanmaktadır. Baskılı ikram setleri işletmenin reklamını yapmak için en uygun yoldur. Bir işletmenin isminin, telefon numarasının, sosyal medya hesabının reklamını yapmak için paket içeriğine logo veya amblemi basılabilir. Bu şekilde tüketici tekrar sipariş verebilir ya da çevresindekilere önerebilir. Firmamızın sizlerin her türlü ihtiyaç ve talebinize göre hizmet sunmaktadır.

Standart İkram Setleri

Standart ikram seti içerisinde peçete, kürdan, ıslak mendil, çatal, kaşık ve bıçak bulunur. İsteğe bağlı olarak paket içerisine tuz ve baharatlar eklenebilir. İşletmenin adı, logosu, amblemi, adresi ve telefon numarası ve sosyal medya hesaplarını içeren bilgiler reklam yapılabilmesi için ambalaj üzerine veya paket içeriğine basılarak avantajlı hizmet verilmesini sağlar.

Çay, Kahve İkram Setleri 

Genellikle yolculukta ve sahur davetlerinde kullanılan bu setler içerisinde tek kullanımlık şeker, karıştırıcı, peçete, çay ve kahve bulunur. Otobüs ve uçak firmalarının en çok tercih ettiği bu set yine işletmenin isteğine göre farklı içerikte hazırlanabilir. 

Mevlit İkram Setleri

Ülkemizin geleneklerinde yeni doğmuş bir bebeğe, sünnet organizasyonunda, diş çıkarma gibi ilklerin yaşandığı durumlarda ya da cenaze törenlerinden sonra mevlitler düzenlenmektedir. Mevlit ikram setleri hazırlanırken kullanım amacına göre ikram seti paketi hazırlanmaktadır. Bir cenaze mevlidi için çatal, kaşık, kürdan, peçete ve ıslak mendil içeren ve baskısız paketleme yapılan ikram seti tercih edilir. Diğer mevlitler için ise kişiye özel baskılı ve istenilen içerikte ürünler hazırlanabilir. Firmamız bu alanda sizlerin istekleri doğrultusunda özel ambalaj ve malzeme kalitesi hizmeti vermektedir.

Kişiselleştirilmiş İkram Setleri 

Kişiye ve kuruma özel olarak hazırlanan bu setler isteğe göre farklı baskı ve ambalaj seçenekleri ile firmamız tarafından kaliteli ve hijyenik bir şekilde hazırlanmaktadır. İstenilen renkte ve sayıda ürün eklenebilen, tamamen kişiye ve kuruma özel olarak üretilen bu setler içinde kullanıma uygun kaliteli malzemeler bulunmaktadır. 

Markalaşmış bir firmanın veya büyük organizasyonların en çok tercih ettiği kişiselleştirilmiş ikram setleri hem görsel olarak hem de reklam amaçlı şık bir sunum yapmanızı sağlar. Davetlilerinize verdiğiniz değeri en basit haliyle göstermiş olursunuz. Bu alanda Anadoluset firması gerekli titizliği ve özeni göstererek kaliteli bir içerik hazırlamaktadır.

Lüks İkram Setleri

Lüks ikram setleri otellerde ve markalaşmış kurumlarda kullanılan ikram setleridir. Ayrıca kişisel olarak toplu organizasyonlarınızda da tercih edebileceğiniz gösterişli ve hijyenik paket seçenekleri ile prestijinizi ortaya koymanızda büyük fayda sağlamaktadır. Firmamız bu konuda sizler kadar hassas davranarak misafirlerinize veya müşterilerinize verdiğiniz önemi ikram setlerinize yansıtarak hizmet içeriği hazırlanmaktadır. Bu ikram setleri içerisinde sizin isteklerinize özel olarak malzemeler eklenir. Yine reklam içerikli ambalaj seçeneği mevcuttur. Aynı zamanda kişisel baskı oluşturulabilir.

İkram setlerinde sunum farkı da gereklidir. Özel davetlerinizde ya da lüks otellerin restoranlarında, prestij sahibi işletmelerde ve markalaşmış lüks mekanlarda genellikle şeffaf poşet ile değil özel kağıt baskılı ambalajlarda ikram setleri tercih edilmektedir. Sizlerin seçmiş olduğu konsepte göre değişiklik gösteren ikram setleri baskılı ya da baskısız olarak kullanıma uygun hazırlanmaktadır.

Firmamız en basitinden en lüksüne göre farklı içerik ve ürünlerde kaliteye göre çeşitli standartlarda hizmet sunmaktadır. Her türlü bütçeye hitap seçeneği ile tüm müşterilere hizmet kolaylığı sağlamaktadır.  

İkram Setinin Avantajları

  • Hijyenik ve sağlıklı olması
  • Müşteri memnuniyeti açısından kolaylık sağlanması
  • Paket servis hizmetini kolaylaştırması ve talebi artırması
  • Ambalaj içeriğine göre reklam içermesi ve işletmenin reklamını avantajlı olarak uygun fiyata yapabilmesi
  • Sağlık alanında tüketicinin içini rahatlatması
  • İşletmeler açısından servis kolaylığı sağlaması
  • İçerik özelliklerine göre organizasyon veya davetlerde gerekli özeni belirtmesi 

Yukarıda bahsettiğimiz alanların dışında da birçok sektörde büyük avantaj ve kolaylık sağlayan ikram setleri Anadoluset firmasının kalitesi ve özeni ile birleşerek hijyenik hizmet sunmak, reklam alanında tasarruf sağlamak gibi başlıca sorunları ortadan kaldırmaktadır.

Firmamızın hazırlamış olduğu ikram setleri plastikten öte tamamen tüketiciye yönelik kaliteli bir prestij sunmaktadır. Kimliğine ve hijyene önem veren işletmelerin ya da kişilerin en çok tercih ettiği Anadoluset firması diğer birçok firmaya göre en kaliteli ve sağlam olan ürünleri sizler için bir araya getirmektedir. Peçete ya da ıslak mendil deyip geçmek yerine hijyen ve temizlik maddesi olarak kaliteli bir hizmet sunmayı hedefleyen firmamızın plastik çatal kaşık olarak kullandığı malzemelerin kalitesi piyasada fark yaratmaktadır. Ayrıca paket içeriğinde kullanım amacına göre hazırlanan baharatlar, tuz gibi gıda ürünleri de yine sağlıklı koşullarda el değmeden paketlenerek siz prestijli ve değerli müşterilerimize gönderilmektedir.

Her türlü organizasyon ve işletmenizde dilediğiniz yemek ve ikram seti sizler için istenilen renk, sayı ve içerikte hazırlanarak en güvenli ve hızlı bir şekilde teslimi yapılır. İkram seti ve ambalajlı ikramlık setler için firmamızı arayıp talebinizi ileterek kolaylıkla en kaliteli ve uygun hizmeti alabilirsiniz.

HEMEN ARAYIN VE TEKLİF ALIN!

TEKLİF ALIN