Paket Servis Seti

Paket servis seti, kullanılacak alana göre hazırlanıp baskılı ya da baskısız olarak müşteriye ikram edilen kullan at malzemelerdir. Başta gıda sektörü olmak üzere birçok alanda tercih edilen paket servis ikram setleri oldukça tasarruflu ve avantaj sağlayan, hijyenik ürünlerdir. 

Günümüz koşullarında dış ortamla temas etmemiş, insan eli değmemiş ambalajlı ürünler her zaman ilk tercihler arasındadır. Özellikle yemek sektöründe hijyenin ve kalitenin değeri oldukça yüksektir. 

Bir işletme üretmiş olduğu ürünü müşteriye sunarken hijyen ve temizlik kurallarına uygun çalışmak zorundadır. Ayrıca kullandığı her türlü malzemenin, insan sağlığına zarar vermeyen kaliteli ürünler olması gerekir. Bu sebeple Anadoluset firması, işletmelerin kalite standartlarını en üst seviyeye taşıyabileceği avantajlı paket servis ikram setleri ve yemek setleri siz değerli müşterilerimize kolaylık sağlamaktadır. Baskılı ve baskısız ambalaj, paketleme seçenekleri sayesinde reklam yapma fırsatını da elde etmiş olursunuz.

Paket servis ikram seti lokanta, restaurant, cafe, büfe, kantin, ulaşım firmaları, organizasyon şirketleri, düğün, nişan, kına, sünnet, doğum günü, parti, mevlüt, toplu ramazan davetleri, kongre, konferans, toplantı, iş merkezleri, şirketler, ofis, piknik gibi birçok alanda tercih edilir. Hem ucuz olması hem de pratiklik ve kolaylık sağlaması, hijyenik olması gibi birçok nedenden dolayı paket servis seti tercih edilmektedir.

Paket servis yapan işletmelerin olmazsa olmaz malzemeleri arasında bulunan paket servis seti ve yemek ikram setleri, kullanım alanına göre farklı içerikte baskılı veya baskısız olarak paketlenir. Bu setlerin içerikleri şu şekildedir;

3’lü paket servis seti: Çatak, baskılı ya da baskısız peçete, baskılı ya da baskısız kürdan.

4’lü paket servis seti: Çatal, ıslak mendil ve peçete (baskılı ya da baskısız), kürdan.

5’li paket servis seti: Çatal, kaşık, kürdan, baskılı veya baskısız peçete ve ıslak mendil.

6’lı paket servis seti: Çatal, kaşık, kürdan, baskılı ya da baskısız peçete, ıslak mendil, tuz.

9’lu paket servis seti: Çatal, kaşık, bıçak, baskılı ya da baskısız peçete, ıslak mendil, kürdan, tuz, karabiber, pipet.

Sıvı gıda dolumu yapılan ambalajlar: Ketçap, mayonez, hardal sos baskılı ve baskısız seçenekleri ile mevcuttur.

Toz gıda dolumu yapılan ambalajlar: Tuz, karabiber, pul biber, şeker, gibi baskılı ya da baskısız ürünler kullanılmaktadır.

Bardak: Bardak çeşitleri genellikle karton, plastik ve köpük malzemelerden üretilmektedir. Bardak üzerine baskı ve kapaklı kapaksız seçenekleri mevcuttur.

Kağıt seçenekleri: Yağlı, yağsız, folyolu kağıtlar kullanılmaktadır. Kese kağıdı veya düz kağıt olarak kullanılan baskılı ve baskısız seçenekleri vardır. 

Firmamızın işletmelerin avantajına yönelik oluşturduğu yemek ikram setleri dışında istediğiniz herhangi bir ürünü ekleyebilir ya da çıkarabilirsiniz. Baskı seçenekleri tamamen müşteri talepleri doğrultusunda uygulanmaktadır. Yukarıda bahsettiğimiz ürünler müşteri memnuniyetine odaklı çalışan tüm işletmelerin başlıca tercihleridir. 

Paket Serviste Kullanılan İkram Setleri ve Ambalaj Kağıtları

Paket servis için gerekli olan ürünler çatal, kaşık, bıçak, ıslak mendil, peçete, kürdan, pipet, tuz, karabiber gibi ürünlerin yanı sıra ambalaj malzemesidir. İşletme üretmiş olduğu gıdayı müşteriye ulaştırabilmek için birçok farklı materyal kullanmaktadır. Tabak, bardak, kese kağıdı, kase gibi malzemelere de ihtiyaç duyarlar. Ayrıca sıvı gıda dolumu, toz gıda dolumu yapılan ambalajlar da paket servis setlerinin bir parçasıdır.  Paket servis setleri alınırken bazı önemli noktalara dikkat edilmesi gerekir. Bu hususlar hem işletmenizin kalitesini hem de tasarruflu ikram seçenekleri konusunda çok önemlidir. 

 • Paket servis setinin kaliteli olması
 • Hijyenik koşullarda paketleme işlemi yapılması
 • Sıvı gıda dolumu yapılırken steril çalışılması
 • Toz gıda dolumu yapılırken steril çalışılması
 • Ambalajlı sıvı gıda ve toz gıda baskısı yapılırken ürünün içeriği, üretim tarihi ve son kullanma tarihi olması
 • Ambalaj üzerindeki baskıların boyasının çıkmaması
 • Paket servis malzemelerinin işletme ihtiyacına yönelik olması
 • Paket üzerinde işletme logosu, sloganı, iletişim bilgileri yer alması
 • El değmeden paket servis seti hazırlanması
 • İşletmenize yönelik her türlü ihtiyacınızı karşılayabilecek ambalaj firması ile çalışılması
 • Baskı tasarımı konusunda özgün içerik hazırlanabilmesi
 • Köpük, alüminyum, plastik, kağıt, karton gibi istediğiniz malzemeden üretilmiş paket servis seti temin edebilmeniz
 •  Teslim tarihine uyulması

Yukarıda saymış olduğumuz hususlar, işletmenizin prestiji için dikkat etmeniz gereken başlıca konulardır. Müşteri memnuniyeti için ikram edilen bu setler kalitenizi ve markanızı yansıtmaktadır. Hem pratik kullanımı hem de ucuz olmasının yanı sıra reklam yapma fırsatı sunan paket servis setinin avantajları şunlardır;

 • Kullan at özelliği sayesinde tek bir kişi ile temas eder ve geri dönüşüme gönderilir.
 • Hafif olması taşıma kolaylığı ve muhafaza etme kolaylığı sağlar.
 • Baskılı ambalaj seçenekleri sayesinde işletmenizin reklamını yapıp, daha fazla müşteri potansiyeline sahip olmanızı sağlar.
 • Tek kullanımlık sıvı gıda ve toz gıda ambalajları, gereğinden fazla tüketimi önleyip insafı engeller.
 • Müşteriye ulaştırmak için hazırlanan gıdalar kese kağıt seçenekleri sayesinde uygun şartlarda ve kolay taşınabilir hale gelir.
 • Islak mendil ve peçete üzerindeki işletme reklamı akılda kalıcılığı artırır.
 • Her müşteriye aynı şartlarda hizmet sunmayı sağlar.
 • Müşterinin sipariş ettiği yemeği yiyebilmek için gerekli olan tüm koşullar tek bir paket içerisinde ikram edilir.

Anadoluset firması olarak insan sağlığına ve ürün kalitesine göstermiş olduğumuz  hassasiyet sizlere en güvenilir hizmeti sunmaktadır. Sıvı gıda dolumu ve toz gıda dolumu yapılırken el değmeden hijyenik şartlarda ve kaliteli ürünler kullanılmaktadır. Ayrıca çatal, bıçak, kaşık, pipet, kürdan gibi diğer ürünler de işletme sahiplerinin istediği malzemeden üretilerek el değmeden paketlenir. Belirli kalıp ve standartlara bağlı kalmadan, müşteri taleplerine yönelik paket oluşturabilen Anadoluset firması piyasada kalitesi ve uygun fiyatlı olması ile ön plandadır. İstediğiniz içerikte paket oluşturmak ve özgün reklam baskısı yapmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Siparişleriniz hemen oluşturulur ve en kısa sürede istediğiniz adrese gönderilir.

HEMEN ARAYIN VE TEKLİF ALIN!

TEKLİF ALIN