Tek Kullanımlık Islak Mendil

Islak mendil kullanımı günümüzde oldukça yaygındır. Hemen hemen her insanın cebinde taşıdığı ıslak mendiller özellikle dış ortamda temizlik ve hijyen açısından büyük kolaylık sağlamaktadır. Islak mendillerin kullanım alanı kadar içeriğine de önem vermek gerekir. 

Tek kullanımlık ıslak mendiller ya da kolonyalı ıslak mendiller özellikle restaurant, lokanta, cafe, mağaza, otel, düğün salonu, organizasyon şirketleri, paket servis işletmeleri ve catering gibi gıda üzerine çalışan kurumlarda en çok tercih edilen promosyon ve reklam tanıtım ürünleridir. Tek kullanımlık olması hijyenik olduğu için daha faydalıdır. Anadoluset olarak firmamız tek kullanımlık ıslak mendil ve ambalajının en yüksek kalite ve hijyenik standartlarda sizlere en uygun fiyat ile sunmaktadır. Piyasada bulunan çoğu firmaya göre kaliteli ve görselinin de bir o kadar etkili olduğu ambalaj içeriği ile Anadoluset firması farkını ortaya koymaktadır.

Bir lokantaya giden müşteri yemekten önce ellerini temizlemek isteyebilir ya da yemekten sonra elini ve ağzını temizlemek için ıslak mendile ihtiyaç duyabilir. Bu gibi durumda müşteri ıslak mendil talep ettiğinde ıslak mendilin temin edilememesi o işletme hakkında olumsuz algı oluşmasına neden olabilir. Çünkü müşteri gerekli hijyenin ve özenin gösterilmediğini düşünerek o lokantayı ya da cafeyi tekrar tercih etmeyebilir. Bu gibi durumda işletme bir değil belki birkaç müşteriyi kaybetmiş olur.

Belkide basit olarak görülen ıslak mendil işletme hakkında tüketicinin algısını olumlu yada olumsuz olarak büyük oranda etkileyebilir. Kurumsal kimliğine önem veren, markalaşmış, belirli bir seviyeye ulaşmış kurumların hepsinde tek kullanımlık ıslak mendil bulunur. Çünkü müşteri memnuniyeti için sürekli bir çaba içerisinde olan işletmeler hem hijyen hem de ikram olarak küçük ama etkisi büyük ürünleri hizmet alanlarında kullanır.

Islak mendilin avantajları sadece hijyenik olması değil, üzerinde bulunan baskıları sayesinde en kısa yoldan akılda kalıcı reklam içeriği sağlamasıdır.

Islak mendillerin tek kullanımlık olması ve gelen müşteriye talep olmadan ikram edilmesi prestijini ve marka ya da isim değerini artırmaktadır. Baskılı ıslak mendil ve logolu ıslak mendil bir işletmenin prestijini, popülaritesini artırmaktadır. Akılda kalıcı ve en avantajlı reklam yapma rünü olan baskılı kolonyalı veya baskılı ıslak mendil her zaman müşteri açısından olumlu bir algı oluşturmaktadır. Baskılı ıslak mendil kullanmanın avantajları birçok kuruma çok yüksek oranda fayda sağlamaktadır. İşletmenize gelen bir müşteriye üzerinde logo, amblem, iletişim bilgileri bulunan tek kullanımlık kolonyalı mendil ya da tek kullanımlık ıslak mendil sunulması kartvizit vermiş gibi etkili bir reklam aracıdır. 

Özellikle gıda üzerine kurulmuş işletmeler için zorunlu hale gelmiş olan logolu ıslak mendil ya da  logolu kolonyalı mendil prestij ve reklam amacıyla büyük oranda avantaj sağladığı için en çok tercih edilen ürünlerdir. Hatta olmazsa olmaz denilen başlıca sunum ve ikram malzemeleri arasındadır.

Baskılı Tek kullanımlık Islak Mendil Avantajları 

  • Tek kullanımlık olması hijyen açısından fayda sağlar.
  • Bir işletmenin logosunu, ismini, iletişim adreslerini ve telefon numaralarını içeren ambalajı ile etkili bir reklam aracıdır.
  • Günümüzde çok önemli olan sağlık için olmazsa olmaz bir temizlik ürünüdür.
  • Müşteri memnuniyetini artırarak işletmelerin daha da fazla kazanmasına olanak sağlar.
  • Hem reklam hem de ikram amaçlı kullanılan, işlevli bir üründür.
  • Müşteriye gerekli özeni ve değerin gösterilmesi algısını olumlu yönde etkileyen fırsatları yakalamak için kullanılan en etkili bir sunum ürünüdür.

Logolu ıslak mendiller bir işletmenin akılda kalıcılığını artırmaktadır. İnsanlar ambalaj üzerinde gördükleri işletme reklamını daha kolay hatırlayabilirler. Bazı kişiler işletme tarafından ikram edilen ıslak mendilleri ya da kolonyalı mendilleri cebine koyarak daha sonra kullanmak için muhafaza ederler. O işletmenin ikram etmiş olduğu tek kullanımlık ıslak mendili cebinden farklı bir zamanda çıkarıp kullanan kişi, belkide bu ambalaj sayesinde sipariş vermek için iletişime geçebilir. Çünkü kartvizit gibi kullanılan baskılı ıslak mendil ya da logolu tek kullanımlık kolonyalı mendil üzerinde iletişim numaraları ve işletme adı, logosu bulunur. Yani bir defalık kullanım için değil, akılda kalıcı özelliği ve yaygınlaşma potansiyeli yüksek olan bir reklam içeriği oluşturduğu için baskılı ıslak mendil ya da baskılı kolonyalı mendil her kurum için fayda sağlamaktadır.

Her geçen gün reklamın değerini ve önemini anlayan işletmeler elde ettikleri başarılarının devamını sağlamak için Anadoluset firması sayesinde çok uygun fiyatlarla büyük avantaja sahip olabilirler. İyi tasarlanmış bir logo, ambalaj içeriği ve kaliteli ıslak mendil her zaman işletmeye artı puan olarak geri döner. Firmamız bu alanda rakiplerinin arasında en üstün ve en iyisidir. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışan kurumlarla işbirliği yapan firmamız, tıpkı sizler gibi en iyisini ve kalitelisini üretmeyi ve prestij konusunda her zaman üst seviyede olmayı hedeflemektedir. Bu nedenle işbirliği yaptığımız kurumların müşterilerinin memnun kalmaası bizler için de çok önemlidir. Gerek işletme sahipleri gerekse tüketicilerin memnuniyeti için firmamız her zaman en iyisini üreterek en uygun fiyat ile hizmete sunmaktadır.

Prestij sahibi ve marka değerine önem veren kurumların tercih ettiği Anadoluset firması her sipariş için ayrı özen göstermektedir. Gerek lokanta, cafe, restaurant, otel gerekse mevlit, sünnet gibi organizasyonlar olsun aynı özveri ile hizmet vererek sizin müşterilerinize ya da davetlilerinize verdiğiniz önemin daha fazlasını sizlere ve misafirlerinize göstermektedir.

Kurumunuzun ya da işletmenizin hangi platformda hizmet verdiğini ve nasıl bir reklam içeriği oluşturmak istediğinizi öğrenip, sizinle birlikte harika tasarımlar yaparak, reklamınızı ve prestijinizi en üst seviyede tutmak firmamız özveri ile çalışmaktadır.

Firmamızın hayal gücü ve bilgi seviyesi yüksek olan tabiri caizse piyasa kurdu olarak adlandırdığımız çalışanları, sizler için hem kaliteli hem de görsel olarak akılda kalıcılığı yüksek ve etkili ıslak mendil ve kolonyalı mendilleri en kısa sürede işletmelerinize ulaştırmaktadır.

İstediğiniz sayıda, renkte, desende ve ölçüde tek kullanımlık ıslak mendil ya da tek kullanımlık kolonyalı mendilleri üreterek en hijyenik şartlarda sizlere ulaştıran firmamız, hız ve kalite konusunda alanında en iyisidir. Tamamen işletmenin prestijini yükseltmeye yönelik tasarlanmış olan kaliteli ambalaj içerikleri ve insan sağlığına verdiği değer ile el değmeden paketleme hizmeti sunan firmamız her türlü logolu ıslak mendil, logolu kolonyalı mendil, baskılı ıslak mendil taleplerinizi anında karşılama potansiyeline sahiptir.

Sizlere kaliteli hizmet sunarak, işletmelerinizin kalitesini artırmada faydalı olabilmek için her zaman isteklerinizi ve beklentilerinizi en hızlı ve en uygun fiyat garantisi ile karşılamaktayız. Firmamız ile iletişime geçerek kalitenizi ve prestijinizi üst seviyeye çıkarmak için adım atabilirsiniz.

HEMEN ARAYIN VE TEKLİF ALIN!

TEKLİF ALIN