Yemek İkram Seti Fiyatları

Yemek ikram setleri gıda sektörü başta olmak üzere birçok işletme en çok tercih edilen ürünlerdir. Bu setler işletmenin isteğine ve kullanım alanına göre hazırlanır. Baskılı ya da baskısız olarak işletmelere ulaştırılır. Yemek ikram seti fiyatları paket içeriğine göre farklılık göstermektedir. Firmamız işletmelerin talebine göre her bütçeye uygun kaliteli ve avantajlı setleri ile hizmet vermektedir.

Yemek İkram Seti Çeşitleri

Yemek ikram setleri tamamen müşterilerimizin ihtiyaç ve talebi doğrultusunda oluşturulmaktadır. Firmamız en uygun fiyat seçeneğini sizlere sunmaktadır. Yemek ikram setleri kullanım alanına göre farklı çeşitlerde ambalajlanarak, işletmelere kısa yoldan reklam yapma avantajı sağlamaktadır.

Lokanta ve Restaurantlarda Kullanılan İkram Setleri ve Fiyatları

Gıda alanında en sık kullanılan ikram setlerinin başında çatal, bıçak, kaşık ve peçeteden oluşan ambalajlı paketler tercih edilmektedir. Çoğunlukla baskılı ıslak mendil de müşterilere sunulan ikram ürünüdür. Sağlık ve hijyen açısından hem tüketiciye hem de işletme sahibine güven veren ambalajlı setler firmamız tarafından en steril şartlarda paket etmektedir. 

Açıkta bekletilen bir ürün her zaman risk teşkil etmektedir. Bu sebeple kapalı paket içerisinde sunulan ikram setleri servis kolaylığı ve müşteri memnuniyeti açısından son derece önemlidir. Standart yemek ikram setleri içerisinde bulunan çatal, kaşık, peçete ve ıslak mendil baskılı ve baskısız olarak en ucuz fiyat garantisi ile Anadoluset firması tarafından en kısa zamanda adresinize teslim edilmektedir. Standart yemek ikram setlerinin içerisinde aşağıdaki mazlemeler bulunur.

 • Çatal
 • Kaşık
 • Bıçak
 • Kürdan
 • Baskılı ya da baskısız peçete
 • Baskılı ya da baskısız ıslak  mendil, kolonyalı mendil 
 • İsteğe göre tuz bulunmaktadır.

Yukarıda bahsettiğimiz ürünler tamamen işletme sahibi müşterilerimizin istek ve taleplerine göre özel olarak ambalajlanır. İşletmenin prestijini ve ününün artması için ambalaj üzerine logo, amblem gibi tasarımlar ve iletişim bilgileri baskısı uygulanarak en uygun fiyatlı reklam avantajı firmamız tarafından sağlanmış olur.

Yemek ikram seti fiyatları için firmamız ile iletişime geçerek doğrudan bilgi alabilirsiniz. Firmamız fiyatları talep ettiğiniz paket içeriğine ve adedine göre belirlemektedir.

Organizasyonlarda  Kullanılan Yemek İkram Setleri ve Fiyatları

Düğün, nişan, kına, mevlüt, davet, toplantı, doğum günü, parti, baby shower gibi organizasyonlarda da en çok tercih edilen ikram setleri kullan at özelliği ve servis kolaylığı sayesinde hem davetlilere hem de organizasyon sahibine büyük kolaylık sağlamaktadır. Organizasyonlarda tercih edilen setler müşteri taleplerine yönelik özel veya standart paket seçenekleri ile sunulmaktadır. ,

 • Standart setler içerisinde bulunan malzemeler; Çatal, kaşık, bıçak, kürdan isteğe göre tabak baskılı ya da baskısız ıslak mendil ve peçeteden oluşmaktadır. Bu paket içerisine tuz ve diğer baharatları da ekleyebilirsiniz. Firmamız isteğiniz üzerine ambalaja reklam amaçlı size ait bilgi ve logoları baskı olarak uygulamaktadır. Ayrıca yemek servis ürünleri istediğiniz miktarda ve renkte, hatta istediğiniz desende desende paketlenerek sizlere teslim edilmektedir.
 • Özel içerikli yemek servis ürünleri; Bu paket tamamen kişisel arzunuza bağlıdır. Genellikle müşterimiz yapacağı organizasyonun amacına yönelik renk ve desende paket içeriği tercih etmektedirler. Mesela baby shower için kullanılacak olan kullan at yemek servis ürünlerinin rengini doğacak olan bebeğin cinsiyetine göre seçmektedirler. Bir diğer örnek ise romantik bir düğün organizasyonu için kalp desenli tabaklar, gelin damadın isminin bulunduğu baskılı peçete ve ıslak mendiller tercih edilmektedir.  Tamamen kişisel zevk ve tercihlerinize göre hazırlanan yemek servis ürünleri fiyatı sizlerin talebi doğrultusunda hazırlanmış olan paket içeriğine göre değişiklik göstermektedir. Firmamızı arayıp doğrudan bilgi alarak her türlü organizasyonlarınız için özel ve şık yemek servis seti oluşturabilirsiniz.
 • Çay ve kahve servis setleri ve fiyatları; Genellikle cafe ve büfelerde, kantinlerde, otobüslerde, sahur davetlerinde kullanılan ikram setleridir. Paket içeriğinde bulunan tek kullanımlık çay, kahve, şeker, karıştırıcı ve peçete, baskılı ya da baskısız olarak temin edilmektedir. Yine işletme sahibinin istediği içerikte paket ve ambalaj üzerine logo, amblem, iletişim adresi ya da ünvan baskısı yapılarak reklam avantajı sağlayan firmamız en uygun fiyatı sizlere sunmaktadır.

Bu setlerin içerisinde genellikle karton bardak eklemek isteyen müşterimiz baskılı ve renkli tasarımlar ile mağaza, dükkan prestijini yükseltmeyi hedeflemektedir. Baskılı ve renkli bardaklar her zaman dikkat çekici ve kaliteli içerikte olurlar. Bu nedenle işletmenin akılda kalıcı olma potansiyeli yükselmiş olur. Firmamız en uygun fiyat garantisini çay ve kahve ikram setleri için de sizlere eşsiz tasarımları ile sunmaktadır.

Baskılı – Baskısız Islak Mendiller 

Islak mendil ve üzerinde bulunan baskı işletme kalitesini ve müşteriye verdiği önemi gösteren ikram ürünleridir. Her tüketici temiz ve sağlıklı ürünleri, ortamları tercih eder. 

Yemek ile birlikte gelen servis setinin yanında veya yemek sonrasında ikram edilen ıslak mendiller müşteri memnuniyeti artıran jestlerden biridir. Temiz olması ve güzel kokulu olması her müşterinin ilgisini çeker ve işletmeden memnun kalmasını sağlar. 

İşletme reklamını yapmak için kaçınılmaz bir fırsat olan baskılı ıslak mendiller ya da baskılı kolonyalı mendiller Anadoluset firması tarafından en hijyenik şartlarda ve kaliteli ürünler kullanılarak ambalajlanıp reklam içeriği oluşturulmaktadır. Fiyat bilgisi için firmamızı arayıp bilgi alabilirsiniz.

Baskılı – Baskısız Peçeteler

Günlük hayatta ve her türlü işletmede kullanılan peçeteler kalitesi ve boyutları ile farklılık göstermektedirler. Gıda sektörünün olmazsa olmazı olan peçeteler baskılı olma özelliği ile avantajlı ve kolay reklam yapma fırsatını sağlamaktadır. Tüketiciye ikram edilen peçetenin kalitesi ve boyutu da müşteri memnuniyeti açısından önemlidir. Firmamız farklı renk seçenekleri, farklı boyut ve kaliteli ürünleri ile işletme sahiplerinin prestijini yükseltmeye yönelik hizmet sunmaktadır. Üzerinde işletmenin logosu bulunan ya da ismi yer alan bir peçete sadece temizlik açısından değil reklam olarak da işletmeyi rakiplerine göre daha ön plana çıkarmaktadır. Bu fırsattan kaliteli ürünler ve en uygun fiyat ile yararlanmak için firmamızı arayıp siparişlerinizi çok kısa sürede temin edebilirsiniz.

Sıvı Gıda Dolumu Yapılan Ambalajlar

Sıvı gıda dolumu yapılan paketleme yöntemi firmamız tarafından el değmeden en hijyenik şartlarda gerçekleştirilmektedir. Genellikle cafe, büfe, fast food işletmelerde, paket servis yapan işletmelerde bulunan sıvı gıda dolu yemek servis ürünleri her türlü ambalaj seçeneği ile müşterilerimize sunulmaktadır.

 •  Ambalaj içerisinde bulunan sıvı gıdalar üreticiden tüketiciye ulaşana kadar steril şartlarda muhafaza edilmiş olur. 
 • Tek kullanımlık paketleme sayesinde fazla sıvı gıdanın çöpe gitmesi engellenmiş olur. 
 • İşletmenin istediği gramajda dolumu yapılarak, gereksiz israfın önüne geçilir.
 • Paketlenmiş olan sıvı gıda üzerindeki baskı sayesinde her türlü bilgiyi içermektedir.
 • Paket üzerinde üretim tarihinden, tüketim tarihine kadar gerekli olan tüm bilgiler bulunur.
 • Paket içindeki gıdanın acı, ekşi, tatlı, tuzlu olduğunu belirtir.
 • Ambalaj sağlam ve kaliteli malzemeden üretildiği için koruyuculuğu oldukça yüksektir.
 • Bu sayede sıvı gıda dökülmez ve müşteri için olumsuz algı oluşturmaz.
 • Sıvı gıdalar arasında en sık kullanılanlar; ketçap, mayonez, hardal sos gibi ürünlerdir. 

Anadoluset firması olarak tüm ambalaj ürünlerini çok özel tasarımlarla sizlere sunmaktadır. Renkli paketleme yöntemleri ve üstün tasarım logo baskıları sayesinde işletme imajının ön plana çıkarılmasına yardımcı olmaktayız. Firmamızı arayıp yemek servis ürünleri fiyatları ve çeşitleri hakkında bilgi alıp sipariş oluşturabilirsiniz. Rakiplerine göre en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla her bütçeye hitap eden seçenekleri ile sizlere sunmaktadır. Hem reklamınızı yaparak hem de müşterilerinize yönelik memnuniyet paketleri için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. En avantajlı ve toptan alım fırsatları firmamızda mevcuttur.

HEMEN ARAYIN VE TEKLİF ALIN!

TEKLİF ALIN