Yemek Servis Ürünleri

Yemek servis ürünleri denilince akla ilk gelen günlük hayatta kullandığımız tabak, çatal, kaşık, kürdan gibi malzemelerdir. Aslında başlıca servis ürünleri olan bu malzemelerin yanı sıra birçok servis ürünü mevcuttur. Yemek servis ürünlerinin gıda sektörüne önemi oldukça büyüktür. Gıda sektörünün olmazsa olmaz malzemelerinin tedarik ve üretimi aşamasında firmamız sizlere en uygun ve kaliteli hizmeti sağlamaktadır.

Yemek servis ürünleri ve çeşitlerini, kullanım alanlarını incelemek gerekirse birçok farklı sektörde tercih edilmektedir. Bunların başlıcaları paket servis yapan işletmeler, lokantalar, restaurantlar, cafeler, otobüs, uçak ve tren gibi ulaşımı sağlayan araçlar, organizasyon şirketleri, düğün salonları, kasaplar, büfeler gibi işletmelerdir. Ayrıca mevlitlerde ve ramazan davetlerinde de kullanılan pratik ve kolaylık sağlayan ürünlerdir.

Yemek servis ürünlerinin çeşitleri oldukça fazladır. Her sektörün kendine has prensibi ve bu doğrultuda kullanım alanına bağlı olarak tercih ettiği yemek servis ürünleri vardır. Hatta çoğu zaman evlerimizde de kullandığımız yemek servis ürünlerinin kullanım alanı oldukça geniştir.

Kullan At Tabaklar: Bu ürünler çeşit bakımından diğerlerine göre farklıdır. İşletmelerin alanına göre siparişler oluşturulur. Bu tek kullanımlık tabaklar tabldot, bölmeli tabak, yuvarlak, kare, desenli, desensiz, baskılı, logolu, baskısız olması gibi birçok farklı şekilde tamamen işletmeye uygun olarak paketlenmektedir. Ayrıca kapaklı aç kapat şeklinde tasarımıyla da birçok yemek ve salata türlerinin kolay paketlenmesini sağlar.

Tek kullanımlık tabakların üzerinde bulunan desenler, renkleri, boyutları ve şekilleri müşterilerimizin istekleri doğrultusunda üretilmektedir. Kalite açısından istenilen içerikte üretilebilen bu ürünleri her bütçeye uygun olarak firmamızdan temin edebilirsiniz. Ayrıca alüminyumdan üretilen ve hem fırına hem dondurucuya girebilen yemek servis ürünlerimizin boyutu ve miktarını da istediğiniz gibi ayarlama seçeneğine sahipsiniz.

Kullan At Bardaklar: Tek kullanımlık olan bu ürünler kağıt bardak ya da karton bardak diye bilinirler. Genellikle cafelerin ve büfelerin en çok tercih ettiği malzemelerdendir. Tek kullanımlık karton bardaklar her türlü içecek için uygun kalitede ve ölçüde üretilmiştir. Geri dönüşümü oldukça kolay olan bu ürünler doğaya ve çevreye zararı olmayan, insan sağlığına olumsuz etkisi bulunmayan içerikte üretilmektedirler. Geri dönüşüm günümüzde çok önemli noktalara ulaşmıştır. Bu tür materyaller her zaman geri dönüşümün ana malzemeleridir. 

Tek kullanımlık yemek servis ürünleri bardakları üzerinde işletmenin isteğine yönelik baskı ve logo tasarımı yapılmaktadır. Bugün marka değeri yüksek birçok kurumda tasarımlı ve baskılı bardaklar tercih edilmektedir. Anadoluset firması olarak işletmenizin reklamını yapmak için baskılı veya tasarımlı bardaklar tercih etmenizi öneririz. Firmamızın sizler için her zaman sipariş seçeneği ve sayısı oldukça geniştir. Her türlü sıcak ve soğuk içeceği müşterinize gönül rahatlığıyla servis edebileceğiniz tek kullanımlık bardaklar sayesinde hem birçok masraftan kurtulmuş olacaksınız hem de reklamınızı yaparak avantaj sağlamış olacaksınız.

Kullan At Çatal, Kaşık, Bıçak Seti: Bu set yemek servis ürünlerinin olmazsa olmazıdır. Hatta bazı işletmeler sadece bu seti tercih etmektedir. Hem müşteri memnuniyeti hem de günümüzde de büyük önem verdiğimiz hijyen ve temizlik kuralları çerçevesinde hemen hemen tüm gıda sektöründe kullanılması zorunlu malzemeler arasındadır. İşletmenize gelen müşteri sürekli insanların kullandığı bir kaşık yerine hiç kimsenin elinin değmediği, temizliğine emin olduğu materyaller ile yemek yemek ister. Bu sayede kurum kimliğiniz hem saygınlık kazanır hem de reklam avantajı ile tasarruf etmiş olursunuz. Anadoluset firması istediğiniz kalitede ve renkte tek kullanımlık yemek servis ürünlerini sizlerin istekleri doğrultusunda el değmeden, hijyenik bir şekilde paketleyip, adresinize en kısa sürede ulaştırmaktadır. Ambalaj üzerine işletmenizin reklam içeriğini baskı oluşturarak daha fazla kitleye ulaşabilmenizi sağlar. Firmamızı arayıp sipariş oluşturmanız halinde en uygun ve en kaliteli malzemeleri temin etmiş olursunuz.

Baskılı – Baskısız Islak Mendiller:Islak mendiller temizlik için her alanda kullanabileceğimiz malzemedir. Özellikle gıda sektörünün müşteri memnuniyeti hedefinde ön planda yer almaktadır. Müşteriye sunulan ıslak mendilin ambalajında işletme reklamını yapmak en avantajlı fırsattır. İşletmenizin logosunu, adını, iletişim numaralarını bu ambalaj üzerine basarak sizlere reklam avantajı sunan firmamız, imajınızı ön plana çıkarmak için de birbirinden güzel renkte paketleme hizmeti ve eşsiz tasarımları ile hizmet vermektedir.

Baskılı – Baskısız Peçete: Peçete gıda sektörünün adeta bir parçasıdır. Hem evimizde hem de bulunduğumuz her ortamda sık kullandığımız ihtiyaç ürünüdür. İşletmenizin daimi ve vazgeçilmez ürünü olan peçetelerinizi firmamız tarafından reklam aracı olarak kullanabilirsiniz. Birbirinden özel paket seçenekleri ile işletme reklamınızı en uygun fiyata yapma fırsatı veren firmamız, müşteri memnuniyetiniz için kaliteli malzemeden üretilmiş özel boyutta peçeteleri tercih etmektedir.

Ambalaj Kağıtları: Gıda sektöründen tutun, kasap, manav gibi birçok sektörde kullanılan ambalaj kağıtları kullanım alanına göre değişiklik göstermektedir. İşletmenin hizmet alanına yönelik olarak hazırlanan ambalaj kağıtları satın alınacak ürünün cinsine göre değişiklik gösterir. Ürünün saklama süresine, ulaşım şartlarına, dış ortamdan etkilenme aşamasına ve ürün cinsine yönelik her türlü ambalaj kağıdı firmamız tarafından baskılı ve baskısız olarak sizlere sunulmaktadır. Ambalaj kağıdı gıda sektöründen, taşıma sektörüne kadar birçok işletmede tercih edilmektedir. 

Üretimden itibaren tüketiciye ulaşana dek geçen sürede gıdanın veya ürünün zarar görmesini engelleyerek, hem tüketiciye hem de üreticiye hitap etmektedir. Ayrıca üzerinde işletmenizin logosunu, amblemini, ulaşım ve iletişim adreslerini rahatlıkla bulundurabileceğiniz bu ürün reklamınızı da yaparak tasarruf yapmanızı sağlamaktadır. Firmamız bu konuda en kaliteli ve uygun ambalaj kağıdını ve reklam içeriği baskısını oluşturarak en kısa yoldan avantaj sağlamanıza yardımcı olmaktadır.

Yukarıda bahsettiğimiz tüm ürünler firmamızın sizlere sağladığı kalite ve uygun fiyatla kapınıza kadar gelmektedir. 

Rakiplerinin arasında en hijyenik ve kaliteli paketleme hizmetini sağlayan firmamızın başarı seviyesi katlanarak artmaktadır. Sizler de işletmenizin kalitesini ve prestijini yükselterek kar oranını artırmak için firmamız ile iletişim kurup istediğiniz yemek servis setini uygun fiyatla temin edebilirsiniz. 

HEMEN ARAYIN VE TEKLİF ALIN!

TEKLİF ALIN